Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Login
ca: Entrada

en: None
ca: Cap

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Basic
ca: Bàsic

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Do not display
ca: No el mostris

en: Logout
ca: Sortir

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
