Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: sort ascending
dz: ཡར་འཛེགས་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort descending
dz: མར་བབ་དབྱེ་སེལ་འབད།
