Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Do not display
eo: Ne montru

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante
