Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Login
et: Sisselogimine

en: None
et: Puudub

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Basic
et: Lihtne

en: User login
et: Sisenemine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Logout
et: Logi välja

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
