Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
