Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу
