Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Login
lv: Pieslēgties

en: None
lv: Nav

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Basic
lv: Pamata

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Logout
lv: Iziet

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
