Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: None
mn: Байхгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Basic
mn: Үндсэн

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх
