Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Do not display
nn: Ikkje vis

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: sort ascending
nn: sorter aukande

en: sort descending
nn: sorter minkande
