Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Login
pl: Zaloguj

en: None
pl: Brak

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Text
pl: Tekst

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Basic
pl: Podstawowe

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: sort ascending
pl: sortuj rosnąco

en: sort descending
pl: sortuj malejąco

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
