Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: None
th: ไม่มี

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Text
th: ข้อความ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Do not display
th: ไม่ต้องแสดง

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: sort ascending
th: เรียงจากน้อยไปมาก

en: sort descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
