Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Login
ug: كىرىش

en: None
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: User login
ug: كىرىش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
