Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Basic
be: Асноўны

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Do not display
be: Не адлюстроўваць

en: Logout
be: Выйсці

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)
