Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: None
bg: Не

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Do not display
bg: Не се показва

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
