Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Text
eu: Testua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Basic
eu: Basikoa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: Logout
eu: Irten

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
