Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Login
he: כניסה

en: None
he: ללא

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Text
he: טקסט

en: Vertical
he: אנכי

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Basic
he: בסיסי

en: User login
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Do not display
he: אל תציג

en: Logout
he: יציאה

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current
