Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Login
hr: Prijava

en: None
hr: Nema

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Text
hr: Tekst

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Basic
hr: Osnovno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Do not display
hr: Nemoj prikazati

en: Logout
hr: Odjava

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)
