Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Basic
hy: Տարրական

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
