Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Do not display
my: မပြသပါနှင့်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
