Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Login
sl: Prijava

en: None
sl: Brez

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Vertical
sl: Navpično

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Logout
sl: Odjava

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče
