Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: None
bs: Nijedan

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Basic
bs: Obični

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Do not display
bs: Ne prikazuj

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
