Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: None
gl: Ningún

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Basic
gl: Básico

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Logout
gl: Saír

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
