Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: None
km: គ្មាន

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Do not display
km: ​កុំ​បង្ហាញ

en: Logout
km: ចេញ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)
