Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: None
mr: काहीच नाही

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Do not display
mr: दाखवू नका

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
