Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: None
nl: Geen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Text
nl: Tekst

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Basic
nl: Basis

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: sort ascending
nl: oplopend sorteren

en: sort descending
nl: aflopend sorteren

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Site header
nl: Site kop

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
