Semantica (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Home
ps: کور

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Vertical
ps: نېغ

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Basic
ps: ساده

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: mobile
ps: موبایل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
