Semantica (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Text
ur: متن

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: sort ascending
ur: ترتیب صعودی

en: sort descending
ur: ترتیب نزولی

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
