Semantic UI (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Select all rows in this table
ca: Selecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deselect all rows in this table
ca: Deselecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: Pagination
ca: Paginació

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: The block cannot be placed in this region.
ca: No es pot posar el bloc en aquesta regió.

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:
