Semantic UI (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: The block cannot be placed in this region.
hy: Բլոկը հանարավոր չէ տեղադրել այս ռեգիոնում:

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
