Semantic UI (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: The block cannot be placed in this region.
az: Blok bu bölgəyə yerləşdirilə bilməz.
