Semantic UI (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Select all rows in this table
hu: A táblázat minden sorának kiválasztása

en: Deselect all rows in this table
hu: A kiválasztás megszüntetése a táblázat minden sorában

en: Installed
hu: Telepített

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hu: Ezt a szerepkört minden azonosított felhasználó megkapja.

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: The block cannot be placed in this region.
hu: A blokk nem helyezhető el ebbe a régióba.

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:
