Semantic UI (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Select all rows in this table
jv: Pilih kabèh baris nang tabel iki

en: Deselect all rows in this table
jv: Ngilangi pilihan kabèhan baris nang tabel iki

en: Installed
jv: Dipasang

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
jv: Kawenangan iki turunan sākā parāgā panganggo kedaftar.

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: The block cannot be placed in this region.
jv: Blok ora bisa diséléhaké nang region iki.

en: Text Formats
jv: Format tèks
