Semantic UI (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Select all rows in this table
ku: هەموو ڕیزەکان هەڵبژێرە لەم خشتەیەدا

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
