Semantic UI (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Pagination
nl: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: Search ...
nl: Zoeken...
