Semantic Views (3.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: List
eu: Zerrenda

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Displays rows one after another.
eu: Lerroak bistaratu bata bestearen ostean.

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.

en: Element type
eu: Elementuaren mota
