Semantic Views (3.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Group
be: Група

en: List
be: Спіс

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Fields
be: Палі

en: Displays rows one after another.
be: Паказваць радкі па чарзе.
