Semantic Views (3.1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Displays rows one after another.
bo: ཕྲེང་རྣམས་གཅིག་རྗེས་གཉིས་མཐུད་ཀྱིས་མངོན་པ།

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་ཆོག་པའི་དཔེ་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།
