Semantic Views (3.1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: List
cs: Seznam

en: None
cs: Žádné

en: Fields
cs: Pole

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Row
cs: Řádek

en: Displays rows one after another.
cs: Zobrazí řádky jeden po druhém.

en: Element type
cs: Typ elementu
