Semantic Views (3.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: List
el: Λίστα

en: None
el: Κανένα

en: Fields
el: Πεδία

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Row
el: Γραμμή
