Semantic Views (3.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: List
gu: સૂચિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Attributes
gu: લક્ષણો
