Semantic Views (3.1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: List
ps: لړ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Row
ps: کتار
