Semantic Views (3.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Group
ru: Группа

en: List
ru: Список

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: List type
ru: Тип списка

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Ordered list
ru: Пронумерованный список

en: Unordered list
ru: Маркированный список

en: Element
ru: Элемент

en: Field options
ru: Настройки поля

en: Row
ru: Строка

en: Displays rows one after another.
ru: Отображает строки одну за другой.

en: Displays the fields with an optional template.
ru: Отображает поля с дополнительным шаблоном.

en: Skip empty fields
ru: Пропускать пустые поля

en: Grouping title
ru: Заголовок группы

en: Element type
ru: Тип элемента
