Semantic Views (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: List
sv: Lista

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: List type
sv: Typ av lista

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: Row
sv: Rad

en: Displays rows one after another.
sv: Visar rader efter varandra.

en: Displays the fields with an optional template.
sv: Visar fältet med en valfri mall.

en: Semantic Views
sv: Semantisk vy

en: Skip empty fields
sv: Hoppa över tomma fält

en: Grouping title
sv: Grupperande titel

en: Element attributes
sv: Attribut för element

en: Enter one value per line, in the format attribute|value.
sv: Ange ett attribut per rad, i formatet attribut|värde.
