Semantic Views (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: List type
ta: பட்டியல் வகை

en: Ordered list
ta: வரிசை பட்டியல்

en: Unordered list
ta: வரிசையிலா பட்டியல்

en: Row
ta: வரிசை
