Semantic Views (8.x-2.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Group
hi: समूह

en: List
hi: सूची

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: Attributes
hi: गुण

en: Ordered list
hi: क्रमित सूची

en: Unordered list
hi: अव्यवस्थित सूची
