Semantic Views (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Group
ro: Grup

en: List
ro: Listă

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: List type
ro: Tip listă

en: Attributes
ro: Atribute

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: Field options
ro: Opțiuni câmp

en: Row
ro: Rând

en: Displays rows one after another.
ro: Afişează rândurile unul după altul.

en: Displays the fields with an optional template.
ro: Afișează câmpurile cu un șablon opțional.

en: Element type
ro: Tip de element
