Semantic Views (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Fields
et: Väljad

en: List type
et: Loendi liik

en: Attributes
et: Omadused

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Field options
et: Välja valikud

en: Row
et: Rida

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.
