Semantic Views (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: List
fa: فهرست

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Displays rows one after another.
fa: ردیف‌ها را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد.

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن فیلدها با قالب بندی دلخواه
