Semantic Views (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Fields
jv: Field

en: List type
jv: Daftar tipe
