Send Request (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم
